Lekarze stomatolodzy

Dr n. med. Joanna Jakiel - chirurg, implantolog, kierownik medyczny kliniki

Dr n. med. Joanna Jakiel - chirurgJestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizację w zakresie chirurgii stomatologicznej odbyłam w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, kierowanej przez konsultanta krajowego w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Tam od 2008 roku pracowałam jako nauczyciel akademicki. W 2012 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych.

Zajmuję się pacjentami, którzy w procesie interdyscyplinarnego leczenia stomatologicznego wymagają interwencji chirurgicznej.

W czasie wizyty dokładam wszelkich starań, by nie była ona przykrą koniecznością, by była najbardziej komfortowa. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, uczestniczę w licznych kursach specjalistycznych i konferencjach w Polsce i za granicą (m.in. w Rzymie i Winterthur). Od kilku lat jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo - Twarzowej. Jestem również autorką szeregu publikacji naukowych. Interesuje mnie chirurgia stomatologiczna z implantologią i implantoprotetyką oraz periodontologia.

Mówi w językach: polskim, angielskim, niemieckim.

Przyjmuje: wtorek, czwartek

Dr Suzana Shehu-Górowska - lekarz stomatolog

Dr Suzana Shehu-Górowska


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Warszawie. Staż podyplomowy odbyła w UW w szpitalu klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie. Zajmuje się endodoncją mikrokopową,stomatologia zachowawczą i pedodocją (stomatologią dziecięcą). Nieustannie się rozwija, uczęstniczy w wielu specjalistycznych kursach i szkoleniach, co pozwala na pracę na najwyższym poziomie. Zawsze uśmiechnięta i spokojna, swoim empatycznym podejsciem potrafi zjednać sobie pacjentów, zarówno dorosłych, jak i tych najmłodszych.

Mówi w języku polskim, albańskim, angielskim, włoskim i hiszpańskim.

Przyjmuje w poniedziałek, środę, czwartek, piątek.

Dr Justyna Gzara – lekarz stomatolog

Stomatolog Justyna GzaraOgromną satysfakcję przynosi jej praca z dziećmi i młodzieżą, z którymi potrafi porozumieć się bez słów.

Swoim doświadczeniem zdobywa też zaufanie dorosłych pacjentów.

Leczenie prowadzi według autorskiej metody Pana Krokodyla oraz w sedacji wziewnej (gazem rozweselacjącym)

Mówi w językach: polskim i angielskim. 

Przyjmuje: poniedziałek,wtorek, czwartek, sobota.

Dr Mariam Alahmad Alali - lekarz stomatolog


Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Łodzi. Największą radość sprawia jej uśmiech i zadowolenie pacjenta po sprawnej i bezbolesnej wizycie. Wykazuje się empatią zarówno w stosunku do dzieci jak i dorosłych, a zaufanie stanowi dla niej podstawę relacji z pacjentami.
Prowadzi leczenie z zakresu stomatologii zachowawczej i dziecięcej, odznaczając się przy tym dokładnością i opanowaniem.

Mówi w językach: polskim, angielskim

Przyjmuje: poniedziałek, wtorek, środa, piątek, sobota

Dr Sylwia Ośko - lekarz stomatolog, ortodoncja

Dr Sylwia Ośko
Absolwentka Uniwersytetu Medycznego w Lublinie. Staż podyplomowy odbywała w Mazowieckim Centrum Stomatologii. Uczestniczka licznych konferencji naukowych. Systematycznie uzupełnia wiedzę praktyczna na certyfikowanych szkoleniach. Szczególnie zainteresowana leczeniem ortodontycznym. W gabinecie wykonuje zabiegi ze stomatologii zachowawczej, dziecięcej oraz ortodoncji. Sympatię pacjentow zjednuje sobie dokładnością, cierpliwością oraz poczuciem humoru. Poza pracą miłośniczka sportów zimowych oraz tenisa.

Mówi w językach: polskim i angielskim.

Przyjmuje: wtorek, sobota.

Dr Martyna Kucińska - lekarz stomatolog

Dr Martyna Kucińska Stomatolog
Absolwentka Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.
W trakcie studiów zaangażowana w działalność Studenckiego Koła Naukowego Stomatologii Dziecięcej oraz Chirurgii Stomatologicznej.
W swojej pracy kieruje się zasadami partnerstwa i życzliwości wobec pacjentów.
Nieustannie uczestniczy w kursach i szkoleniach podnoszących kwalifikacje.
Prywatnie pasjonatka turystyki pieszej, od niedawna odkrywająca europejskie via ferraty.

 

Dr Zuzanna Charko - lekarz stomatolog

Dr Zuzanna Charko Stomatolog
Absolwentka Pomorskiego Uniwersytetu Medycznego w Szczecinie. Zajmuje się stomatologią zachowawczą, endodoncją i stomatologią dziecięcą. Chcąc poszerzać swoją wiedzę, uczestniczy w wielu kursach i szkoleniach, aby móc leczyć swoich pacjentów na jak najwyższym poziomie. Swoim uśmiechem i empatią zaraża nie tylko dzieci, ale również dorosłych.

 

© Pan Krokodyl Autorski Przyjazny Gabinet Stomatologiczno - Protetyczny