Lekarze stomatolodzy

Dr Justyna Gzara – lekarz stomatolog

Stomatolog Justyna GzaraOgromną satysfakcję przynosi jej praca z dziećmi i młodzieżą, z którymi potrafi porozumieć się bez słów.

Swoim doświadczeniem zdobywa też zaufanie dorosłych pacjentów.

Leczenie prowadzi według autorskiej metody Pana Krokodyla oraz w sedacji wziewnej (gazem rozweselacjącym)

Przyjmuje: poniedziałek,wtorek, sobota.

 

 

 

 

Dr Pawel Stsiatsko (Stecko) - lekarz stomatolog

Paweł SteckoJest absolwentem Białoruskiego Państwowego Uniwersytetu Medycznego w Mińsku.

W 2014-2017 r. odbył specjalizację z chirurgii szczękowo-twarzowej w Mińsku.

Doktor Paweł Stecko zajmuje się głównie chirurgią stomatologiczną, protetyką, periodontologią oraz stomatologią zachowawczą.

Stale poszerza swoją wiedzę, biorąc czynny udział w licznych szkoleniach i konferencjach stomatologicznych rozwijających przede wszystkim umiejętności praktyczne. 

Przyjmuje: środa, czwartek, sobota.

 

Dr n. med. Joanna Jakiel - chirurg, implantolog

Dr n. med. Joanna Jakiel - chirurgJestem absolwentką Akademii Medycznej w Lublinie. Specjalizację w zakresie chirurgii stomatologicznej odbyłam w Katedrze i Zakładzie Chirurgii Stomatologicznej Uniwersytetu Medycznego w Lublinie, kierowanej przez konsultanta krajowego w dziedzinie chirurgii stomatologicznej. Tam od 2008 roku pracowałam jako nauczyciel akademicki. W 2012 roku uzyskałam tytuł doktora nauk medycznych.

Zajmuję się pacjentami, którzy w procesie interdyscyplinarnego leczenia stomatologicznego wymagają interwencji chirurgicznej.

W czasie wizyty dokładam wszelkich starań, by nie była ona przykrą koniecznością, by była najbardziej komfortowa. Stale poszerzam swoją wiedzę i umiejętności, uczestniczę w licznych kursach specjalistycznych i konferencjach w Polsce i za granicą (m.in. w Rzymie i Winterthur). Od kilku lat jestem członkiem Polskiego Towarzystwa Chirurgii Stomatologicznej i Szczękowo - Twarzowej. Jestem również autorką szeregu publikacji naukowych. Interesuje mnie chirurgia stomatologiczna z implantologią i implantoprotetyką oraz periodontologia.

Dr Monika Zborowska-Repelewicz

Stomatolog Monika ZborowskaUkończyła Akademię Medyczną w Łodzi w roku 1996.

Na bieżąco uzupełnia swoje doświadczenie zawodowe, biorąc udział w szkoleniach i konferencjach.

Doktor Monika Zborowska-Repelewicz posiada ponad 20-letnie doświadczenie w leczeniu z zakresu stomatologii zachowawczej, chirurgii, protetyki, endodoncji i profilaktyki dorosłych i dzieci.
Leczenie prowadzi według autorskiej metody Pana Krokodyla i w sedacji wziewnej. W celu poprawienia diagnostyki próchnicy i efektów leczenia pracuje w lupach i pod mikroskopem

Przyjmuje:  czwartek, piątek, sobota.

Dr Olena Alekseyczuk

Olena Alekseyczuk - stomatolog Pan Krokodyl
Studia na wydziale Lekarsko - Dentystycznym Ivano- Frankowskiego Uniwersytetu Medycznego ukończyłam w 2010 roku, uzyskując tytuł lekarza dentysty. Jestem pasjonatką pięknego i zdrowego uśmiechu. Zdobyte doświadczenie i wiedzę wykorzystuje w codziennej pracy dbając o profesjonalne i indywidualne podejście do każdego Pacjenta. Podczas pracy lubię korzystać z nowoczesnych urządzeń i najnowszych technik leczenia. Zadowolenie Pacjentów motywuje mnie do doskonalenia mych umiejętności poprzez kursy i szkolenia.
Zajmuje się estetyczną stomatologią zachowawczą, protetyką, ortodoncją.

Agnieszka Sobczak (higienistka)

Agnieszka Sobczak - higienistka w gabinecie Pan Krokodyl

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Dr Beata Radomska
Aneta Fałdowska (higienistka)
© Pan Krokodyl Autorski Przyjazny Gabinet Stomatologiczno - Protetyczny
Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 606 724 665

Chcę zadzwonić teraz


Lub skorzystaj z poniższego formularza

Easy Contact by WebReklama