Stomatologia rodzinna

W gabinecie stomatologicznym Pan Krokodyl zarówno mały, jak i dorosły pacjent może liczyć na najlepszą opiekę. Zespół lekarzy dentystów zapewnia Państwu kompleksowe leczenie stomatologiczne tj. leczenie zachowawcze, endodoncja pod mikroskopem, protetyka oraz implanty, chirurgia (w tym usuwanie ósemek, podcięcie wędzidełka), ortodoncja. Pomagamy również w przypadku zaburzeń stawu skroniowo-żuchwowego, bruksizmu (zgrzytania zębami), a nawet bezdechu i chrapania. Wykonujemy zabiegi higienizacji (czyszczenie zębów - piaskowanie, skaling, polishing/ polerowanie i fluoryzacja) oraz wybielanie zębów (lampą Beyond i nakładkowe w gabinecie).

Lekarz stomatolog podczas pierwszej wizyty wykonuje przegląd, a następnie indywidualnie dopasowuje plan leczenia do Państwa potrzeb, warunków oraz możliwości finansowych.

Nasi dentyści chętnie odpowiadają na Państwa pytania i podpowiadają jak dać o zęby na co dzień, żeby były zdrowe jak najdłużej oraz jak przywrócić piękny i zdrowy uśmiech.
W trakcie leczenia korzystamy z najnowocześniejszych metod i technologii (np. sedacja wziewna gazem rozweselającym) oraz z najwyższej klasy materiałów stomatologicznych japońskiej firmy Tokuyama (Asteria i Sigma).

Dziękujemy Państwu za zaufanie, miłe rozmowy każdego dnia oraz wszystkie opinie i polecanie naszego gabinetu. Cieszymy się, że możemy zapewnić opiekę stomatologiczną Państwu i Państwa dzieciom, podopiecznym i wnukom.

Stomatologia dorośli

Zajmujemy się zdrowiem jamy ustnej na każdym etapie życia. Nasi dentyści zapewniają kompleksową opiekę stomatologiczną od zębów mlecznych do zębów stałych oraz odpowiednie rozwiązania protetyczne, gdy zęby własne trzeba zastąpić sztucznymi.

Dobry dentysta rodzinny rozumie specjalne potrzeby dzieci i dorosłych na każdym etapie życia. Dentyści z gabinetu Pan Krokodyl od wielu lat pracują z małymi pacjentami, wiedzą jak zęby zmieniają się z wiekiem . Rozumieją ich obawy, mają łagodne podejście do dzieci, a w sytuacji lęku przed wizytą u dentysty, podejmują leczenie w sedacji wziewnej gazem rozweselającym, który daje doskonałe efekty. By nie dochodziło do większych ubytków, rekomendujemy regularne wizyty kontrolne, dzięki którym dzieci na całe życie nabierają zaufania do stomatologa i uczą się higieny jamy ustnej.

By dowiedzieć się więcej na temat naszych usług stomatologicznych, prosimy o kontakt pod numerem +48 606724665 lub pankrokodyl@pankrokodyl.pl

Zdrowe zęby to zdrowy uśmiech całej rodziny

© Pan Krokodyl Autorski Przyjazny Gabinet Stomatologiczno - Protetyczny
Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 606 724 665

Chcę zadzwonić teraz


Lub skorzystaj z poniższego formularza

Easy Contact by WebReklama