Protetyka

W gabinecie stomatologiczno-protetycznym Pan Krokodyl korzystamy z najnowszych technologii i możliwości jakie daje nowoczesna protetyka i stomatologia. Pomaga nam to w uzyskaniu najlepszego efektu estetycznego, odtworzenia utraconych zębów, ale przede wszystkim przywrócenia prawidłowych warunków zgryzowych. Nasi dentyści zajmujący się protetyką, implantami, ortodoncją i chirurgią, analizują przypadek każdego pacjenta indywidualnie, biorąc pod uwagę jego oczekiwania, ale też warunki anatomiczne oraz morfologiczne kości.

W efekcie ustalają z pacjentem najlepsze rozwiązanie, dopasowane do jego potrzeb i możliwości finansowych. Płatność za pracę protetyczną możemy rozłożyć na raty, a wpłaty przyjmujemy gotówką, kartą lub przelewem.

 

Dlaczego należy uzupełniać utracone zęby?

Dzięki uzupełnieniu utraconych zębów zyskujesz dobre samopoczucie, większą pewność siebie i zadowolenie z pięknego uśmiechu, co może zwiększyć szansę na odniesienie sukcesu we wszystkich dziedzinach życia.

Odpowiednio wcześnie wykonane uzupełnienie protetyczne zabezpiecza sąsiednie i przeciwległe zęby przed ich rotowaniem, przesuwaniem i wysuwaniem się w kierunku miejsca pustego. Nawet brak jednego zęba w łuku zębowym może spowodować dysfunkcje stawów skroniowo- żuchwowych. Dzięki odtworzeniu funkcji żucia pacjent w mniejszym stopniu będzie narażony na choroby układu pokarmowego czy bóle głowy, szumy w uszach, polepszy się też funkcja mowy (mówienie bez trudu i ograniczeń).

 

Jakie uzupełnienia protetyczne są najlepsze?

Każdy człowiek jest inny i podobnie jak linie papilarne, niepowtarzalna jest też sytuacja w jego jamie ustnej oraz wymagania i możliwości finansowe. Nasi doświadczeni lekarze dentyści przedstawiają pacjentowi indywidualne rozwiązania i wraz z nim podejmują decyzję o uzupełnieniu protetycznym, które zapewni zadowalające efekty estetyczne i funkcjonalne.

Oferujemy wszystkie, dostępne na rynku uzupełnienia protetyczne, m.in. licówki, korony i mosty protetyczne zamocowane na implantach, wkładach koronowo-korzeniowych lub na zębach własnych pacjenta. Wykonujemy korony porcelanowe pełnoceramiczne lub na metalu, korony kompozytowe, licówki pełnoceramiczne, licówki kompozytowe, mosty porcelanowe, wkłady inlay/onlay porcelanowe i kompozytowe, protezy teleskopowe, protezy szkieletowe, protezy tradycyjne i acetalowe oraz wiele innych.

By dowiedzieć się więcej na temat naszych usług stomatologicznych, prosimy o kontakt pod numerem
+48 6067 24 665 lub e-mail pankrokodyl@pankrokodyl.pl

 

Poradnik

  • Kiedy należy pomyślećo uzupełnieniu protetycznym?
  • Jak uzupełnić braki w uzębieniu?
  • Czy implanty można zastosować u każego?
© Pan Krokodyl Autorski Przyjazny Gabinet Stomatologiczno - Protetyczny
Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 606 724 665

Chcę zadzwonić teraz


Lub skorzystaj z poniższego formularza

Easy Contact by WebReklama