Gabinet Pan Krokodyl

Pan Krokodyl to przyjazny Gabinet Stomatologiczno-Protetyczny. Naszymi Pacjentami są DZIECI i DOROŚLI. W leczeniu stosujemy autorską metodę, nowoczesny sprzęt oraz trwałe, najlepsze na rynku materiały stomatologiczne japońskiej firmy Tokuyama (m.in. plomby-wypełnienia). Wczesną próchnicę i białe plamy na zębach u dzieci leczymy bezboleśnie bezpiecznym systemem ICON (bez wiertła). W leczeniu próchnicy czy stanów zapalnych w jamie ustnej stosujemy też ozonoterapię.

Kreatywni lekarze dentyści, psycholog, asystentki pracują według autorskiej metody Pana Krokodyla. Każdego Pacjenta traktują indywidualnie, zapewniając maksymalny komfort. Proponujemy program alternatywnych metod radzenia sobie ze stresem, lękami, nerwobólami związanymi z wizytą stomatologiczną. Wsparciem w leczeniu np. dentofobii jest urządzenie do SEDACJI WZIEWNEJ (gaz rozweselający). Podczas zabiegu pacjenci są zrelaksowani, a po wszystkim nie pamiętają przebiegu wizyty.

Małych Pacjentów zapraszamy do wspólnej zabawy, gier lub czytelni. Dorosłych Pacjentów do poczekalni na chwilę przy kawie czy herbacie. Zajmiemy się również najmłodszymi dziećmi, które oczekują na zakończenie wizyty swojego rodzeństwa czy mamy. W rodzinnej i przyjaznej atmosferze naszego Gabinetu każdy czuje się dobrze.

Nasi dentyści doświadczeni w różnych obszarach stomatologii, współpracują ze sobą i gdy zachodzi potrzeba konsultują pacjentów w zespole. Gabinet Pan Krokodyl znany jest w całej Polsce ze stomatologii dziecięcej, czyli pedodoncji. Prowadzimy adaptację, przeglądy stomatologiczne i leczymy dzieci od urodzenia , kobiety w ciąży oraz dorosłych. Gabinet założony został przez dr Joannę Rąpałę. Leczenie i edukacja dzieci to bardzo ważny obszar naszej pracy. Najmłodsi pacjenci często w Panu Krokodylu odbywają swoje pierwsze wizyty adaptacyjne, uczą się jak dbać o higienę jamy ustnej i przekonują się, że regularne kontrole u stomatologa to najlepsza i bezstresowa metoda na utrzymanie pięknego uśmiechu i zdrowia. Organizujemy również bezpłatne zajęcia dla dzieci i rodziców, by nasze dzieci i kolejne pokolenia nie musiały się mierzyć z konsekwencjami choroby próchnicowej.

W gabinecie Pan Krokodyl leczymy całe rodziny w zakresie stomatologii zachowawczej, ortodoncji, protetyki, periodontologii, stomatologii estetycznej i wybielania zębów. Więcej o naszych usługach http://www.pankrokodyl.pl/specjalizacje.html
Naszymi pacjentami są dzieci i dorośli z Polski i z zagranicy. Zajmujemy się dziećmi z zespołem Aspergera i Downa, leczymy dzieci z autyzmem. Jesteśmy dumni, że naszymi pacjentami są Weterani, uczestnicy Powstania Warszawskiego. Mówimy po polsku, angielsku, rosyjsku, niemiecku, francusku i nie tylko.
Leczenie stomatologiczne nie musi kojarzyć się z bólem czy dyskomfortem, a dentysta może być Twoim przyjacielem!

 Jak dojechać do Gabinetu Pan Krokodyl?

Gabinet stomatologiczny Pan Krokodyl znajduje się w Warszawie przy ul. Ząbkowskiej 23/25 lokal 6, w odległości 3,4 km od Centrum Warszawy. Można do nas dojechać metrem (II linia metra Stacja "Dworzec Wileński"), autobusem (przystanki: Markowska, Ząbkowska, Rzeszotarska, Kijowska, Dw.Wileński), tramwajem, pociągiem (Warszawa Wschodnia lub Warszawa Wileńska), samochodem (obok wydzielone ogólnodostępne, płatne miejsca parkingowe) lub rowerem (przyczepiamy je do barierki przy gabinecie). 

 

© Pan Krokodyl Autorski Przyjazny Gabinet Stomatologiczno - Protetyczny
Skontaktuj się z nami

Masz pytania? Zadzwoń do nas

+48 606 724 665

Chcę zadzwonić teraz


Lub skorzystaj z poniższego formularza

Easy Contact by WebReklama