Specjalizacje

Zabiegi dentystyczne proponowane przez nasz Gabinet to zarówno stomatologia zachowawcza, ortodoncja jak i protetyka oraz stomatologia estetyczna. Dużym powodzeniem cieszy się wybielanie zębów, jako sztandarowy zabieg stomatologii estetycznej, znacznie polepszający ogólny wygląd twarzy, nie tylko aktorów czy osób publicznych.
Specjalizujemy się w stomatologii dziecięcej, czyli pedodoncji. Leczenie dzieci to dla nas ważna i bardzo wdzięczna cześć pracy. Nasi mali pacjenci mogą liczyć na wiele atrakcji. Nie tylko plombowanie zębów sprawia nam przyjemność. W gabinecie Pan Krokodyl odbywa się również edukacja prozdrowotna, lekcje higieny, spotkania integracyjne, wizyty adaptacyjne, imprezy, warsztaty dla dzieci i rodziców.
Nie należy zapominać, jak ważna jest protetyka, czyli odtwarzanie utraconego uzębienia. Każdy z nas chciałby cieszyć się mocnymi, własnymi zębami, jednak nie zawsze jest to możliwe. Dobrze wykonane protezy czy korony zębowe mogą zastąpić naturalne uzębienie. Implanty wykonywane przez nas to gwarancja dobrej jakości uzębienia na wiele lat.
Żeby skorygować nieprawidłowy zgryz, stomatolog/ ortodonta może zalecić aparat ortodontyczny, stały albo ruchomy. Ruchomy aparat ortodontyczny wymaga od pacjenta ścisłej współpracy z dentystą, a także odpowiedzialności i rzetelności, ponieważ pacjent zobligowany jest do przestrzegania zasad odpowiedniego użytkowania. Aparat stały jest o tyle wygodniejszy, że raz zamontowany wymaga kontroli w gabinecie raz na 4-6 tygodni.
Piękny uśmiech to marzenie każdego człowieka, które można spełnić. Zarówno nowoczesna stomatologia zachowawcza czy estetyczna, protetyka, jak i ortodoncja potrafią zdziałać cuda. Możesz cieszyć się zdrowym uśmiechem niemal do końca życia. Wykonywane przez nas protezy uzębienia są precyzyjnie wykonane z materiałów takich jak porcelana lub akryl.
Próchnica to przewlekła choroba bakteryjna, która nieleczona może spowodować nawet utratę zęba. Dlatego już od najmłodszych lat ważna powinna być pielęgnacja jamy ustnej, żeby pozbyć się bakterii powodujących tę chorobę. W ten sposób można się ustrzec przed nieprzyjemnymi konsekwencjami próchnicy w wieku późniejszym.

© Pan Krokodyl Autorski Przyjazny Gabinet Stomatologiczno - Protetyczny